Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 861 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
vera.trubak
★ ★ ★ ★ ★
dag.mi
★ ★ ★ ★ ★
jana.krejcov1

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Technické parametry

Kategorie: Jedlý papír
Krteček
Výrobce Pictu Hap
Kód produktu pic9002006_kruh

Recenze

Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Krtek

Jedlý papír krtek a hruška 19,5 cm


92 Kč

Skladem > 10 ks
-35 %
Dortová fontána krtek hokejista - 1ks

Dortová fontána krtek hokejista - 1ks

Dortová fontána krtek hokejista
79 Kč
51 Kč

Skladem > 5 ks

Jedlý papír krtek a kamarádi 19,5 cm


93 Kč

Skladem > 5 ks

Dr. Oetker Krtkův dort (410 g) DO0063 dortis

Krtkův dort Dr .

132 Kč
30.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Marcipánová figurka krtek, 45g 3,5x5cm - Frischmann vyškov

Marcipánová figurka Krtek, 45 g.

97 Kč
215.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Figurka na dort krteček 5,5cm z kokosové hmoty

Figurka na dort krteček velikost 5,5 cm. Vyroben z kokosové hmoty.

61 Kč

Skladem 4 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Gel na jedlý papír modecor gel - tuba 50g

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

90 Kč
180 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

239 Kč
119.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g

Gel na jedlý papír 50g

59 Kč
118 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g

Gel na jedlý papír

85 Kč
94.4 Kč / 100g

Skladem > 10 ks